Scheduled Publish (8.x-3.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
