Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: States
ca: Estats

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Master
ca: Mestre

en: Date value
ca: Valor de tipus data
