Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Save
da: Gem

en: States
da: Tilstande

en: Date format
da: Datoformat

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Date type
da: Datotype

en: Asc
da: Stigende

en: Date value
da: Datoværdi

en: Computed date
da: Beregnet dato

en: The computed DateTime object.
da: Det beregnede Datetime-objekt.

en: Datetime settings
da: Datetime
