Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Save
hr: Spremi

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Workflow
hr: Tijek

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Asc
hr: Uzlazno
