Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ
