Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: States
lv: Stāvokļi

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date type
lv: Datuma tips
