Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Save
ru: Сохранить

en: States
ru: Состояния

en: Date format
ru: Формат даты

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Scheduled date
ru: Запланированная дата

en: Select content
ru: Выберите содержимое

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: Execution time
ru: Время исполнения

en: Date type
ru: Тип даты

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Date value
ru: Значение даты

en: Computed date
ru: Вычисляемая дата

en: The computed DateTime object.
ru: Расчитанный объект времени DateTime.

en: Datetime settings
ru: Настройки Даты
