Scheduled Publish (8.x-3.5) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Save
ta: சேமி

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Date type
ta: தேதி வகை

en: Date value
ta: தேதி மதிப்பு

en: Computed date
ta: கணித்த தேதி

en: Datetime settings
ta: நாள்நேரம் அமைப்புகள்
