Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Block
af: Blok

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
