Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: States
ar: الحالات

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Date type
ar: نوع التاريخ

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Computed date
ar: التاريخ المحوسب
