Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Block
ast: Bloque

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
