Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Date format
bs: Format datuma

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
