Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak
