Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: - Any -
mr: - काहीही -
