Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс
