Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
