Scheduled Publish (8.x-3.6) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Save
sv: Spara

en: States
sv: Lägen

en: Date format
sv: Datumformat

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Date type
sv: Datumtyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Date value
sv: Datumvärde

en: Computed date
sv: Uträknat datum
