Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси
