Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: States
cs: Stavy

en: Date format
cs: Formát data

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Date type
cs: Typ data

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Date value
cs: Datum
