Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: States
et: Olekud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Date value
et: Kuupäeva väärtus

en: Computed date
et: Arvutatud kuupäev

en: The computed DateTime object.
et: Arvutatud DateTime objekt.

en: Datetime settings
et: Datetime seaded
