Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: States
fi: Tilat

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Scheduled date
fi: Ajastuspäivä

en: Date type
fi: Tietotyyppi

en: Master
fi: Isäntä

en: Date value
fi: Päivämääräarvo

en: Computed date
fi: Laskettu päivämäärä

en: The computed DateTime object.
fi: Laskettu DateTime objekti.
