Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date type
jv: Tipe data

en: Asc
jv: Urut Maju
