Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
