Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: States
lt: Būsenos

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Date type
lt: Datos tipas
