Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Save
fa: ذخیره

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Block
fa: قالبک

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
