Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Date format
be: Фармат даты

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Date type
be: Фармат даты
