Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Save
fr: Enregistrer

en: States
fr: États

en: Date format
fr: Format de date

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Workflow
fr: Processus

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Scheduled date
fr: Date planifiée

en: Select content
fr: Sélectionner le contenu

en: Date type
fr: Type de date

en: Master
fr: Principal

en: Date value
fr: Valeur de date

en: Computed date
fr: Date calculée

en: The computed DateTime object.
fr: L'objet DateTime calculé.

en: Datetime settings
fr: Paramètres d'horodatage
