Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Save
ja: 保存

en: States
ja: 状態

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Scheduled date
ja: 予定日時

en: Date type
ja: 日付型

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Date value
ja: 日付値

en: Computed date
ja: 計算された日付

en: The computed DateTime object.
ja: 計算された DateTime オブジェクト。

en: Datetime settings
ja: 日時の設定
