Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Block
kk: Блок
