Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: States
nl: Statussen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Date type
nl: Data type

en: Asc
nl: Oplopend

en: Date value
nl: Datumwaarde

en: Computed date
nl: Berekende datum

en: The computed DateTime object.
nl: Het berekende datum/tijd-object

en: Datetime settings
nl: Datum- en tijd-instellingen
