Scheduled Publish (8.x-3.8) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: States
pl: Statusy

en: Date format
pl: Format daty

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Scheduled date
pl: Planowana data

en: Select content
pl: Wybierz zawartość

en: Date type
pl: Typ daty

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Date value
pl: Wartość daty

en: Computed date
pl: Wyliczona data

en: The computed DateTime object.
pl: Wyliczony obiekt daty i godziny.

en: Datetime settings
pl: Ustawienia daty i godziny
