Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: About
br: Diwar-benn
