Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
