Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан
