Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Date format
nn: Datoformat

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
