Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: States
oc: Estats

en: Date format
oc: Format de data

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Scheduled date
oc: Data planificada

en: Date type
oc: Tipe de data

en: Master
oc: Maître
