Scheduled Publish (8.x-3.9) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
