Scheduled Publish (8.x-3.10) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
