Scheduled Transitions (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Update
jv: Dianyari

en: Options
jv: Opsi

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Revision
jv: Perubahan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
