Scheduled Transitions (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Log
sv: Logg

en: Reset
sv: Återställ

en: Update
sv: Uppdatera

en: Options
sv: Alternativ

en: Page
sv: Sida

en: Authored by
sv: Författad av

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Latest
sv: Senaste

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Entity
sv: Objekt

en: Revision
sv: Version

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Bundle ID
sv: Paket ID

en: Asc
sv: Stigande

en: From state
sv: Från läge

en: Master
sv: Huvud

en: Reschedule
sv: boka om

en: Latest revision
sv: Senaste version
