Scheduled Transitions (2.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Log
fi: Loki

en: Reset
fi: Palauta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Options
fi: Valinnat

en: Page
fi: Sivu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: State
fi: Tila

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Messages
fi: Viestit

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Revision
fi: Versio

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Apply
fi: Käytä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Bundle ID
fi: Paketin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Latest revision
fi: Uusin versio
