Scheduled Transitions (2.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Log
kk: Журнал

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары
