Scheduled Transitions (2.1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Log
eu: Log-a

en: Reset
eu: Garbitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Page
eu: Orria

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Messages
eu: Mezuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
