Scheduled Transitions (2.1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta
