Scheduled Transitions (2.2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
