Scheduled Transitions (2.2.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
