Scheduled Transitions (2.2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Update
fil: Gawing bago

en: Page
fil: Pahina

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: - Select -
fil: - Pumili -
