Scheduled Transitions (2.2.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Log
ta: பதிவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
