Scheduled Transitions (2.2.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Log
ast: Rexistru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Options
ast: Opciones

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Revision
ast: Revisión

en: Permissions
ast: Permisos
