Scheduled Transitions (2.2.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Log
ca: Registre

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Options
ca: Opcions

en: Page
ca: Pàgina

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: State
ca: Estat

en: Latest
ca: Novetats

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Messages
ca: Missatges

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Revision
ca: Revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: From state
ca: Des de l'estat

en: Master
ca: Mestre

en: Latest revision
ca: Última revisió
